Apie mus

DocLogix

„DocLogix“ yra pripažinta geriausia dokumentų ir procesų valdymo sistema Europoje. Ji yra lengvai adaptuojama, išplečiama ir konfigūruojama. 

Dėl plataus pasiskirstymo po privačias ir valstybines įstaigas, mūsų komanda nusprendė susisteminti vartotojo vadovus ir pateikti juos aiškiai ir paprastai video mokymuose, kuriuos pristatome šioje platformoje.

books, student, study-1012088.jpg

Kasdien ko nors išmokime

Švietimas yra kaip kelionė, atverianti naujus ir neatrastus pažinimo takus. Mokymasis niekada neturi pabaigos. Juk tai nėra tiesiog knygos perskaitymas, egzamino išlaikymas ir išsilavinimo baigimas. Mūsų gyvenimas, nuo gimimo iki mirties, yra nepaliaujamas mokymosi procesas, kuriame visada randame galimybę augti, pažinti ir tobulėti.

Žilvinas Kazlauskas
CEO
Mūsų misija

DocLogix

Kuriame sprendimus, padedančius klientams skaitmeninės transformacijos kelyje, pasitelkiant kompetenciją ir žinias.

Mes lydėsime klientą link didesnės vertės sukūrimo, kurdami inovatyvius skaitmeninius sprendimus dokumentų ir procesų valdymui.

DocLogix yra vienintelė šalies bendrovė, kuri specializuojasi išimtinai dokumentų ir procesų valdymo sistemų kūrimo ir diegimo srityje. Mūsų produktą naudoja daugiau nei 350 verslo įmonių bei daug valstybinių institucijų įvairiose šalyse – iš viso apie 70 000 vartotojų. Sėkmingai plečiamės į Vakarų Europą bei Šiaurės Ameriką. Per partnerius savo produktą platiname 13-oje šalių. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 40 profesionalų.

Tik aktualiausios temos

Mūsų siūlomi mokymai yra atrinkti atsižvelgiant į šių dienų aktualijas bei numatomą kompetencijų specialistų poreikį.

Patogus mokymosi laikas

Mokymai, kursai ar seminarai yra susiejami su Jūsų paskyra, tad patys galite pasirinkti laiką jų peržiūrai!

Sertifikatai

Pažengusiųjų lygio mokymų baigimas integruojamas su testo išlaikymu, po kurio suteikiami DocLogix sertifikatai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į mokymų pasirinkimą